piatok 12. júla 2019

Zo záhrady

Naša záhrada je jasným dôkazom, že aj na malom kúsku pozemku môžete vytvoriť malý kúsok zeleného raja. Pretože presne tým naša záhrada je - miestom oddychu a relaxu.

Prežívam v nej každé ráno a vychutnávam si chvíle, keď nemusím zaviezť deti do školy. Miesto toho vypijem šálku čaju v hojdacom kresle, prečítam si niečo a využijem rannú hodinku pre seba. Prázdniny a leto sú proste moje NAJ obdobie :-)Záhradu rada využívam aj na fotenie noviniek. Ako vidíte na fotografiách v eshope, nielen cez leto. 

Lucerny, ktoré nám prišli z Dánska úplne zapadli do zelene, akoby tam patrili dávno. Viem si ich však predstataviť aj na terase, ako spríjemňujú večerné posedenie. Sú v 2 veľkostiach a ja som síce na blog odfotila pre Vás iba jednu, pekne im to pristanie aj SPOLU.


Komu sa zdá ratanová lucerna veľká, je tu malá, kovová sovička, ktorá vynikne blikotajúca niekde v kvetinovom záhone a naopak, poteší Vás aj položená na stole, kedy dopraje Vášmu posedeniu romantiku a intimitu.


 A keď už stále spomínam tie posedenia, treba aj niečo pripraviť na zahryznutie. Skvelá je sklenená misa zo Španielska, z recyklovateľného skla. Pre všetkých, kto má rád čisté, jednoduché línie doplnkov a nie je mu ľahostajná ani príroda. 
Do misy naservírujete ovocie, aj zeleninový šalát ku grilovačke. 


Ak sa Vám tieto produkty páčia, všetky nájdete v eshope:
Želám Vám krásny, letný deň 

Hela ♥
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem pekne za Váš názor, či pripomienku. Teším sa, že ste ku mne zavítali :-)