utorok 20. augusta 2019

Sójové sviečky

NOVINKOU v eshope sú sójové sviečky.
Tak nejak som túžila priniesť do ponuky niečo nové, niečo zdravšie, niečo trochu iné.
Produkt, ktorý môžete darovať, pretože už balením je ako darček a zároveň produkt, ktorý hlavne Vám spríjemní každý deň.
A našla som ho!


Našla som ho priamo tu, na Slovensku, vyrábaný šikovnou Miškou. Do celej výroby aj balenia dáva kus svojho srdca, čo uvidíte, hneď ako sa Vám sviečka dostane rúk. A to nevravím o tom, keď ju zapálite. Pôžitok, zážitok a pohoda sú zaručené.


Čím sú sójové sviečky také výnimočné?
Sójová sviečka je vyrábaná zo sójového vosku a je to vlastne zdravšia, ekologická alternatíva k parafínovému vosku, ktorý nájdete v klasických sviečkach. Sójové sviečky sa vyznačujú zdravším a netoxickým horením.
Jeho ďalšie veľké plus je aj to, že doba horenia je oveľa dlhšia, takže Vám sviečka bude robiť radosť oveľa dlhší čas.
My máme v ponuke sviečku s hmotnosťou 220 g, kde je doba horenia cca 20 hodín a menšie sviečky s hmotnosťou 130g, ktoré horia cca 12 hodín. 

Vosk sa vyrába zo sójových bôbov a je tak 100% rastlinného pôvodu bez živočíšnych zložiek. Netestuje sa na zvieratách a v prípade, že sa Vám stane nejaká nehoda a kvapnete vosk na obrus, je ľahko čistiteľný vodou a mydlom.


Sviečky krásne voňajú, pretože pri ich výrobe sa používajú kvalitné parfumované oleje na syntetickej báze, ktoré sú špeciálne určené práve na výrobu sviečok. Sú ekologické, voňavé a samozrejme certifikované.

Každá sviečka je balená v skle a označené štítkom s popisom. Už balenie vo Vás evokuje chuť obdarovať niekoho týmto výrobkom, preto si pri objednávke vyberte asi hneď aj viac kusov.Vybrala som pre Vás vônu Francúzskej levandule, Citrónovej bábovky, Višne v čokoláde,  vôňu Pokosenej lúky a nakoniec aj pohodovú vôňu Moje Hygge.
Výber už nechávam na Vás a verím, že si tieto sviečky zamilujete.

Krásny deň praje 
Hela ♥

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem pekne za Váš názor, či pripomienku. Teším sa, že ste ku mne zavítali :-)